Wiedza w praktyce
www.successlearning.pl

Możesz świetnie przygotować się do szkolenia, a słuchaczom zaprezentować swoją szeroką wiedzę. Wykład może być wsparty multimedialną prezentacją i masą schematów albo obrazowych przykładów. To wszystko jednak na nic się odbiorcy nie przyda, jeśli przekazywanych informacji nie będzie umiał zastosować w praktyce.

Szkolenia dla samej czystej wiedzy są atrakcyjne jedynie dla ludzi, którzy hobbistycznie interesują się tematem. To ułamek uczestników szkoleń. Większość osób liczy na konkrety.

Na rzetelną wiedzę i praktyczne przykłady. Słuchacze chcą podnieść własne kwalifikacje, ale często nie chodzi tylko o kolejną pozycję w CV. Jeśli życiorys będzie niezgodny z praktycznymi zdolnościami, w życiu zawodowym prawda szybko wyjdzie na jaw.

Dlatego kursanci oczekują przede wszystkim informacji, które pozwolą im rozwiązać konkretne problemy, a nie ogólnej wiedzy z danej dziedziny. Dobrym pomysłem jest urozmaicenie szkolenia ćwiczeniami. Zadania podobne do tych, które mogą pojawić się w praktyce pomogą we właściwym zrozumieniu zagadnień.

Dadzą też słuchaczom pewność, że zdobywana wiedza jest pomocna.

academy.asseco.pl Studia stacjonarne II stopnia
Xenia
News Reporter
Witaj na moim blogu! Dowiesz się tutaj o wszystkim, co związane z moimi pasjami - w tym o marketingu i o podróżach